JA-152SHM* - bezdrôtový detektor otrasu, náklonu
Kombinovaný detektor otrasu, náklonu s magnetickým kontaktom a univerzálnym vstupom. V režime detekcie otrasov reaguje na vibrácie a otrasy. V režime detekcie náklonu reaguje na zmenu svojej polohy. Dokáže detekovať cudzie magnetické...
Kód produktu: 2301-047 EAN: 8595614124546 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový detektor otrasu, náklonu, magnetický kontakt |
| Externý vstup | áno, 1 x univerzálny NC |
| Napájanie | 1 x alkalická batéria typ AA |
| Max. prúdový odber | 80 mA |
| Životnosť batérií | cca 2 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















