JA-162PW-GR* - šedá - bezdrôtový PIR + MW
Výrobok je bezdrôtovým komponentom systému JABLOTRON 100+ a Mercury, ktorý slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Vďaka kombinácii PIR a mikrovlnnej detekcie (MW) je detektor vysoko odolný proti falošným...
Kód produktu: 2309-166 EAN: 8595614129213 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový kombinovaný detektor PIR + MW |
| Napájanie | 2x lítiová batéria typ CR123A (3 V/ 1500 mAh) |
| Životnosť batérií | cca 4 roky |
| Frekvencia MW časti | 24,125 GHz |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (voľný terén) |
| Montážna výška | 2,2 - 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol záberu (horizontálny) | 90 ° / 12 m |
| Váha | 1125 g |
| Farba krytu | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















