JA-185B* - bezdr. akusticky det. rozbití skla mini
Malý detektor rozbitia skla detekuje rozbíjanie sklenených výplní okien a dverí v nainštalovanej miestnosti. Detektor využíva analýzu zmeny tlaku vzduchu v miestnosti v kombinácii s detekciou charakteristického zvuku rozbíjaného skla....
Kód produktu: 0105-154 EAN: 8594052537154 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdr. akusticky det. rozbití skla mini |
| Napájanie | Lítiová batéria typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 100 m (priama viditeľnosť) |
| Prostredie | II. vnútorné všeobecné |
| Pracovná teplota | -10 °C až +40 °C |
| 3 úrovne zabezpečenia | stupeň 2 podľa ČSN EN 50131-1, ČSN CLC/TS 50131-2-7-1, ČSN EN 50131-5-3 |
| Rozmery | 88 x 46 x 22 mm |
| Váha | 60 g |
| Detekčná plocha | až 9 m |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















