JB-TS-PT1000 - univerzálny snímač teploty typu PT1000
Snímač teploty s káblom na meranie teploty plynných, kvapalných a pevných látok v rozsahu -50 °C až +200 °C. Typ príslušenstva univerzálny snímač teploty Pracovná teplota -50 ~ 200°C Použitie na meranie teploty plynných,...
Kód produktu: 0107-467 EAN: 8595614120272 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | univerzálny snímač teploty |
| Pracovná teplota | -50 ~ 200°C |
| Použitie | na meranie teploty plynných, kvapalných a pevných látok |
| Vlastnosti | atmosférický tlak: 70 až 106 k PA |
| Vlastnosti | priemer puzdra: 4,6 ± 0,1 mm |
| Vlastnosti | dĺžka púzdra: 24 mm |
| Vlastnosti | krytie: IP68 (h 1m podľa STN EN 60 529) |
| Vlastnosti | Dĺžka prívodného kábla: 3 m (silikónový, netienený) |
| Kompatibilita | JB-EXT-TH-R, JB-EXT-TH-B |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















