JET DT - PIR + MW + PET
Duálny infrapasívny detektor s plne digitálnym spracovaním signálu, MW detekciou s dosahom 15 m/90 °. K dispozícii je PET imunita, spodné videnie, tamper sňatí zo steny. Citlivosť nastaviteľná v 2 úrovniach, digitálny automatický...
Kód produktu: 1911-055 EAN: 8595584648622 Výrobca:
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny PIR+MW |
| Pripojenie detektora | relé |
| Použitie (prostredie) | vnútorná |
| PET imunita | áno, 12/25 kg |
| Senzor | quad |
| Citlivosť | dve nastaviteľné úrovne |
| Napájanie | 10,5 - 15 V= |
| Prúdový odber | min. 10 mA, max. 11 mA |
| Dosah PIR | 15 m, 90° |
| Dosah MW | 15 m, 90° |
| Poplachový výstup | NC, 24 V = 100 mA |
| Tamper krytu | áno |
| Tamper sňatí zo steny | áno |
| Tamper výstup | NC, 24 V = 100 mA |
| Montážna výška | 2,2 - 2,7 m |
| Optická indikácia | modrá LED dióda |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















