JI-114Z - rozbočovač Ethernetu PoE - 4 portový
Rozbočovač Ethernetu slúži na jednoduché a rýchle rozšírenie lokálnej siete LAN. Je vybavený štyrmi výkonnými portami PoE pre dátové pripojenie a napájanie IP kamier JABLOTRON jedným káblom. Rozbočovač podporuje siete s...
Kód produktu: 0110-137 EAN: 8595614123921 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | rozbočovač Ethernetu PoE - 4 portový |
| Napájanie | 51 V DC |
| Max. prúd | 1,25 A |
| Výstup komunikačný | 5x RJ-45 10/100 Mbps Ethernet |
| Počet PoE portov | 4 |
| Porty | 1 (prvý port) Prioritný port |
| Max. zaťaženie jedného výstupu | 30 W (jedného poru) |
| Max. zaťaženie výstupov | 58 W |
| Typ PoE | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Maximálna dĺžka káblov | 150 m funkcia EXTEND Vypnutá (10/100 Mbps) 250 m funkcia EXTEND Zapnutá (10 Mbps) |
| Sieťová prenosová rýchlosť | Ethernet: 10 Mbps (Half Duplex)/20 Mbps (Full Duplex) Fast Ethernet: 100 Mbps (Half Duplex) / 200 Mbps (Full Duplex) |
| Podporované protokoly | Ethernet: kat. 3 alebo vyšší, UTP/STP Fast Ethernet: kat. 5 alebo vyšší, UTP/STP |
| Sieťová prenosová rýchlosť | 1 Gbps |
| Prostredie | 10% až 90% vlhkosti bez kondenzácie |
| Vlastnosti | Rozsah skladovacích teplôt: -40 °C až +70 °C |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Váha | 300 g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















