MAS-283 - zápustný, 6vodič
Šesťdrôtový magnetický kontakt plastový, určený pre zápustnú montáž. Snímač je osadený dvoma samostatnými NC kontaktmi a tamper slučkou. Kontakty je možné pripojiť napríklad do EZS a MaR. Na inštaláciu do kovových dverí...
Kód produktu: 0106-114 EAN: 8595584659789 Výrobca: ASITA
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ | magnetický kontakt závrtný |
| Použitie | EZS+MaR |
| Prevedenie | plast |
| Pracovná vzdialenosť | 0 - 25 mm |
| Max. prúdové zaťaženie | 500 mA |
| Kabeláž | 6 vodičov |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Poplachový výstup | 2x NC |
| Tamper | áno, NC |
| Montáž | zápustná |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















