MAS-333.6 - záp., 4vodič, kábel 6m
Štvordrôtový závrtný magnetický kontakt ceruzkového tvaru s rozšírenými koncovkami určený pre zápustnú montáž do okien a dverí. Dĺžka prívodného kábla 3 metre. Typ magnetický kontakt závrtný Použitie EZS Prevedenie plast...
Kód produktu: 2308-218 EAN: 8595584658140 Výrobca: ASITA
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ | magnetický kontakt závrtný |
| Použitie | EZS |
| Prevedenie | plast |
| Pracovná vzdialenosť | 0 - 20 mm |
| Max. prúdové zaťaženie | 200 mA |
| Kabeláž | 4 vodiče |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Poplachový výstup | NC |
| Spínané napätie/prúd/výkon | max.50 V/max. 250 mA/max. 3 W |
| Tamper | áno, NC |
| Montáž | zápustná |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















