Meranie kvality vzduchu v miestnosti - Wöhler CDL 210
Meranie CO 2 (oxidu uhličitého), teploty a vlhkosti vzduchu v miestnosti - Wöhler CDL 210 Prístroj Wöhler CDL 210 slúži na zber dát oxidu uhličitého CO 2 , teploty a vlhkosti vzduchu. Používa sa na monitoring klímy v obytnej miestnosti...
Kód produktu: 6648 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
Meranie CO 2 (oxidu uhličitého), teploty a vlhkosti vzduchu v miestnosti - Wöhler CDL 210
Prístroj Wöhler CDL 210 slúži na zber dát oxidu uhličitého CO 2 , teploty a vlhkosti vzduchu. Používa sa na monitoring klímy v obytnej miestnosti či na pracovisku. Prístroj je možné pripojiť prostredníctvom USB kábla k počítaču, kde je možné namerané dáta ďalej graficky spracovávať. Pri prekročení nastavenej hodnoty oxidu uhličitého CO 2 upozorní prístroj CDL 210 užívateľa akustickým signálom. Medzi hlavné prednosti prístroja CDL 210 patria:
- veľký displej pre zobrazenie oxidu uhličitého CO 2 s nastaviteľnou limitnou hodnotou
- zvukový a vizuálny signál z funkcie nastaviteľnej limitnej hodnoty
- automatická ochrana proti strate dát pri výpadku napájania
Hlavné využitie prístroja CDL 210:
- odbor vykurovania
- odbor vzduchotechnika
Technické údaje
| Oxid uhličitý CO 2 : | |
| Rozsah merania: | 0 - 2.000 ppm ( 2.001 - 9.999 ppm mimo špecifikovaného rozsahu) |
| Rozlíšenie: | 1 ppm |
| Presnosť: | 50 ppm, ± 5% z nameranej hodnoty ( 0 – 2.000 ppm ) |
| Princíp merania: | NDIR - postup (nedisperzívna infračervená absorpcia) |
| Meranie teploty: | |
| Rozsah merania: | -10 °C až 60 °C |
| Rozlíšenie: | 0,1 °C |
| Presnosť: | ± 0,6°C (± 0.9°F ) |
| Meranie vlhkosti: | |
| Rozsah merania: | 5 - 95% |
| Rozlíšenie: | 0,1% |
| Presnosť: | ± 3% pri rozsahu 10 - 90%, inak ± 5% z nám. hodnoty |
| Všeobecné informácie: | |
| Displej: | súčasné zobrazenie oxidu uhličitého CO2, teploty a relatívnej vlhkosti |
| Posúdenie klímy: | Good; Normal; Poor |
| Napájanie: | AC napájanie, 5 V; 0,5 A |
| Prepojenie s PC: | USB rozhranie |
| Pamäť: | 6 000 nameraných hodnôt v rade |
| Rozmery: | 120 x 100 x 70 mm |
| Hmotnosť: | 208 g |
Rozsah dodávky
- prístroj Wöhler CDL 210
- USB kábel
- napájací zdroj
- softvér

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















