MOD-AUD - hl. modul - audio
Hlavný audio modul s reproduktorom a mikrofónom. Počet vyzváňacích tlačidiel je možné rozšíriť pomocou tlačidlových modulov MOD-xTL-MECH až do maximálneho počtu 64 adries. !POZOR: AK PLÁNUJETE SYSTÉM, KDE BUDE VIAC AKO 32...
Kód produktu: 2001-004 EAN: 8595584650021 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | hlavný modul audio |
| Počet adries | max. 64 (tlačidlá zvonenia) |
| Počet adries | (možno rozšíriť pomocou MOD-xTL-MECH, max. 64 adries) |
| Počet adries | !POZOR: AK PLÁNUJETE SYSTÉM, KDE BUDE VIAC AKO 32 VNÚTORNÝCH JEDNOTIEK, KONTAKTUJTE PRED NÁKUPOM ODDELENIA EVS! |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber | min.20 mA, max. 220 mA |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Výstup pre dverný zámok | NO/NC, max. zaťaženie 12 V DC/270 mA |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 sec |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Optická signalizácia | hovoru, otvorenie dverí, stavu |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max. 4 |
| Montáž | zápustná/povrchová |
| Prevedenie | antivandal, nerezová oceľ |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika
















