MOD-VM170 - hl. modul s kamerou 170 °
Hlavný video modul s reproduktorom a mikrofónom. Počet vyzváňacích tlačidiel je možné rozšíriť pomocou tlačidlových modulov MOD-xTL-MECH až do maximálneho počtu 32 adries. Typ modulu hlavný modul video Počet adries max. 32...
Kód produktu: 2001-003 EAN: 8595584650014 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | hlavný modul video |
| Počet adries | max. 32 (tlačidlá zvonenia) |
| Počet adries | (možno rozšíriť pomocou MOD-xTL-MECH, max. 32 adries) |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS2 |
| Prúdový odber | min.20 mA, max. 220 mA |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Výstup pre dverný zámok | NO/NC, max. zaťaženie 12 V DC/270 mA (možno rozšíriť o druhé relé pomocou modulu VT-RELÉ) |
| Výstup pre dverný zámok | (z výstupu nie je možné napájať samozamykacie zámky napr. SAM EL) |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 sec |
| Kamera | 1/ 2,7“ fisheye camera, 170° uhol záberu |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max. 4 (s modulom VT-BUS4A) |
| Optická signalizácia | hovoru, otvorenie dverí, stavu |
| Montáž | zápustná/povrchová |
| Prevedenie | antivandal, nerezová oceľ |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















