Night Pearl Adaptér set pre SEER II Ø58

Adaptér set pre termovízne predsádky Night Pearl SEER so závitom. Night Pearl adaptér set určený pre termovízne predsádky Night Pearl SEER umožňuje upevnenie týchto predsádkových prístrojov na dennú optiku. Adaptér set sa...

Kód produktu: 2NPADAPSEERII_58       EAN: 8594191311301       Výrobca: Night Pearl


Predobjednávky
141,75 € 118,13 € bez DPH
Cena pre registrovaných (2% zľava): 138,92 €
Cena pre registrovaných pri nákupe nad 399 € (4% zľava): 136,08 €
-+
  • Popis
  • Otázka k produktu

Adaptér set pre termovízne predsádky Night Pearl SEER so závitom.

Night Pearl adaptér set určený pre termovízne predsádky Night Pearl SEER umožňuje upevnenie týchto predsádkových prístrojov na dennú optiku. Adaptér set sa nasadzuje na objektív puškohľadu, binokulára, monokulára alebo fotografického prístroja.

Nasadenie je veľmi rýchle, pomocou tohto adaptéra nočné videnie vo forme predsádky drží nástrel puškohľadu a nie je ho treba akokoľvek inak viac nastavovať.

Adaptér set tvorí:

  • Adaptér so závitom - vo veľkosti podľa vonkajšieho priemeru objektívu dennej optiky (ak potrebujete predsádku uchytiť aj na dennú optiku s iným vonkajším priemerom objektívu, zakúpte samostatné adaptéry so závitom inej veľkosti)
  • Redukcia SEER II - v univerzálnej veľkosti (ak potrebujete na dennú optiku uchytiť aj iný predsádkový systém, než je termovízna predsádka SEER - napr. nočné videnie Night Pearl NP-22, zakúpte samostatné redukcie pre vybrané prístroje)

Správnu veľkosť adaptér setu vyberajte podľa vonkajšieho priemeru objektívu dennej optiky (napr. puškohľadu), na ktorú bude termovízna predsádka prostredníctvom adaptér setu uchytená.

Dostupné veľkosti (podľa vonkajšieho priemeru objektívu puškohľadu v mm)
Ø 30
Ø 38
Ø 39
Ø 41
Ø 42
Ø 48
Ø 49
Ø 50
Ø 56
Ø 57
Ø 58
Ø 59
Ø 60
Ø 62
Ø 63
Ø 64
Ø 65
Ø 66
Ø 67
Ø 79
Ø 80


V prípade, že potrebujete poradiť s výberom správneho adaptéra alebo jeho časti, neváhajte nás kontaktovať.

Parametre: adaptér II 58

Obľúbené produkty

Novinky


Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite...

Viac info  

WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia