Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

Vážení priatelia,

   dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite spracovania, variabilite nabíjania atď. radíme do najvyššieho segmentu fotopascí.

Fotopasca na prvý pohľad zaujme prvotriednym maskovaním, ktoré je určené do slovenskej prírody. Vďaka skvelému maskovaniu zapadne do podmienok slovenských lesov, kde nenaruší prirodzený chod prírody. Môžete ju tak využiť ako fotopascu na medvede, vlky, rysy, jelene, srny, diviaky, jazvece a inú lesnú zver. Okrem toho vďaka rýchlej spúšti 0,1 s je vhodná aj na zaznamenanie rôznych druhov vtákov.

   Čo sa týka dizajnu a jeho praktickosti, umiestnili sme na prednom paneli fotopasce dve priechodné oká na pretiahnutie lanového zámku s hrúbkou 8 mm. Čím možno tento model veľmi dobre zabezpečiť proti zlodejom.

   Čo je však revolučnou novinkou je systém napájania fotopasce. Fotopascu OXE HUNTER 4G môžete totiž napájať klasicky 8 kusmi ceruzkových AA batérií, alebo 4 kusy nabíjacích článkov typu 18650.

  Fotopasca OXE HORNET 4G disponuje jednou anténou pre príjem 4G signálu, ktorý je stabilný aj v zhoršených podmienkach. Z toho vyplýva, že fotopasca má GSM modul pre odosielanie zhotovených snímok prostredníctvom MMS správ na mobilné zariadenie alebo e-mail. Celkom môžete nastaviť odosielanie fotografií až na 4 emaily, alebo 4 telefónne čísla. Foto rozlíšenie je 30 MP a množstvo ďalšieho.

   K fotopasci OXE HORNET 4G je možné opäť pripojiť solárny panel OXE Solar Charger, ktorý bol vyrobený priamo na mieru fotopascom OXE. Tie s ním teda fungujú skutočne skvele.

   Samozrejmosťou je veľký 2,4" displej s kompletne slovenským menu. Nastavenie a ovládanie fotopasce je tak veľmi jednoduché. Stačí zadať len Váš prijímací email a fotopasca OXE HORNET 4G ihneď funguje.

   Fotopascu máme skladom, pripravenú ihneď na expedíciu

Obsah balenia fotopasce:


Voliteľné príslušenstvo pre fotopascu:

 

Fotopasca OXE HORNET 4G

  Pre viac informácií prejdite na produktovú kartu fotopasce: OXE HORNET 4G

  

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefóne 0948 157 390 alebo e-mailu info@oxepower.sk.

Kolektív Oxepower.sk

Novinky


Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite...

Viac info  

WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia