Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí,

dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Vďaka popularite, ktorú si získala fotopasca OXE Gepard II s loveckým detektorom sme si pre vás pripravili naozaj skvelú správu. A tou je možnosť zakúpenia loveckého detektora samostatne. V čom je výhoda? Samostatný detektor je možné pripojiť až k 4 fotopastom OXE Gepard II naraz. Alebo je možné pripojiť jednu kameru OXE Gepard II až k 6 detektorom súčasne. Pomocou OXE loveckého detektora ste teraz schopní zvýšiť rozlohu pôsobnosti vašej fotopasce na naozaj veľkú plochu.

Veríme, že touto letnou novinkou sme mnohým z vás urobili skutočnú radosť.

Lovu zdar

 

LOVECKÝ DETEKTOR K FOTOPASTI OXE GEPARD II

Pre viac informácií o poľovníckom detektore prejdite na produktovú kartu TU.

Kolektív Oxepower.sk

0948 157 390

info@oxepower.sk

Novinky


Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia