BLACK FRIDAY 2023 - ZĽAVA 10% NA VŠETKO - ZADAJTE V KOŠÍKU ZĽAVOVÝ KÓD: BF2023 >>>

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí,

máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019. Fotografie boli urobené v rámci štvordňového monitoringu Oko jaguára v Národnom parku La Amistad, kde sa okrem iného opäť podarilo zachytiť aj čierneho pantera. Za urobené zábery ďakujeme organizácii Prales deťom. Dosť bolo slov, poďte si teraz s nami vychutnať tieto úchvatné snímky.

 

 

Sme ohromne hrdí na prácu organizácie Prales deťom a sme veľmi radi, že projekt, na ktorom pracujú, pokračuje. Ďalším výskumným programom organizácie je Oko tigra, ktorý sa bude zameriavať na monitoring v oblastiach Nepálu. K monitoringu bude využité opäť naše fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019. Už teraz sa nemôžeme dočkať na zábery, ktoré nám organizácia Prales deťom z Nepálu pošle.

 

Kolektiv Oxepower.sk v spolupráci s organizáciou Prales dětem.

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou...

Viac info  

Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia