Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí,

máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019. Fotografie boli urobené v rámci štvordňového monitoringu Oko jaguára v Národnom parku La Amistad, kde sa okrem iného opäť podarilo zachytiť aj čierneho pantera. Za urobené zábery ďakujeme organizácii Prales deťom. Dosť bolo slov, poďte si teraz s nami vychutnať tieto úchvatné snímky.

 

 

Sme ohromne hrdí na prácu organizácie Prales deťom a sme veľmi radi, že projekt, na ktorom pracujú, pokračuje. Ďalším výskumným programom organizácie je Oko tigra, ktorý sa bude zameriavať na monitoring v oblastiach Nepálu. K monitoringu bude využité opäť naše fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019. Už teraz sa nemôžeme dočkať na zábery, ktoré nám organizácia Prales deťom z Nepálu pošle.

 

Kolektiv Oxepower.sk v spolupráci s organizáciou Prales dětem.

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

NOVINKY OXE GEPARD II - Teraz foto rozlíšenie 32MP, model 2023

Obě verze (bez loveckého detektoru i s loveckým detektorem) jsou nyní dostupné již s foto rozlišením 32MP. Toto vše u takto malé, energeticky nenáročné fotopasti bude nyní již...

Viac info  

NOVINKY OXE - Solárny panel 6V a nové sety fotopascí so solárnym panelom

Novinka v sortimente OXE - Solárny panel 6V pre fotopasce OXE Tarantula WiFi 4K, OXE Gepard II a OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia