BLACK FRIDAY 2023 - ZĽAVA 10% NA VŠETKO - ZADAJTE V KOŠÍKU ZĽAVOVÝ KÓD: BF2023 >>>

NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí,

dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou inštaláciou. Vďaka ostrému závitu je možné bez akýchkoľvek ťažkostí a potreby náradia držiak ľahko namontovať napríklad niekam do stromu v lese.

Otočnú hlavu, ktorú povolíme pomocou skrutkového uchytenia iba rukou, dokážeme nastaviť ako vertikálne, tak horizontálne za pár sekúnd.

Držiak je veľmi pevný a užívateľsky prívetivý. Nemusíme so sebou do lesa ťahať aku-skrutkovač ani sadu kľúčov. Celú inštaláciu prevedieme do jednej minúty.

Produkt si môžete zobraziť tu: OXE Polohovacie zariadenie so samorezným vrutom

 

 

Kolektív Oxepower.sk

0948 157 390

info@oxepower.sk

Novinky


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou...

Viac info  

Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia