Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí,

je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

 

Box je opäť vyrobený v Českej republike a je určený priamo pre model fotopasce OXE GEPARD II, teda v ňom fotopasca krásne lícuje a zapadá do neho. Ochranný box dodávame buď samostatne (viac TU), alebo v setoch s oboma modelmi fotopasce OXE Gepard II. Tovar máme skladom na okamžité odoslanie.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II A KOVOVÝ BOX

Pre viac informácií o produkte prejdite na produktovú kartu TU.

 

FOTOPAST OXE GEPARD II, LOVECKÝ DETEKTOR A KOVOVÝ BOX

Pre viac informácií o produkte prejdite na produktovú kartu TU.

 

Ďakujeme Vám za dôveru a prajeme mnoho krásnych dní.

 

Kolektív Oxepower.sk

0948 157 390

info@oxepower.sk

Novinky


Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia