WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci,

 je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového príslušenstva značky WoHi technologies corporation Inc.

 Výrobky tejto spoločnosti sú známe vysokou kvalitou (vďaka veľmi náročným testom), praktickým prevedením - vďaka ergonomicky umiestneným ovládacím prvkom. Čo je samozrejmosťou, je použitie vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií, vďaka ktorým sa vám výrobky značky WoHi budú skutočne páčiť.

 Vďaka týmto vlastnostiam sú produkty značky WoHi hojne využívané silovými zložkami predovšetkým v USA, Kanade a Austrálii. Na základe spätnej väzby od týchto zložiek sa výrobky značky WoHi vylepšujú a posúvajú ďalej vpred, vďaka čomu sú na špici segmentu outdoorového príslušenstva.

 Jedným z najväčších užívateľov produktov značky WoHi sú policajné zložky Kanady a USA, Národná garda USA, lokálna a mestská polícia, rangeri národných parkov, Austrálska armáda. Ako prvú ochutnávku týchto produktov sme pre Vás na náš trh doviezli taktické svietidlá. Konkrétne tieto dva najrozšírenejšie modely.

 

WoHi Spectrum 4 - taktické policajné svietidlo

Pre viac informácií o produkte prejdite na produktovú kartu tu: WoHi Spectrum 4.


WoHi XH White LED - outdoorové svietidlo

Pre viac informácií o produkte prejdite na produktovú kartu tu: WoHi XH White LED.

 

A to nie je všetko. V priebehu mesiaca marca sa tešte na ďalšie nové produkty tejto technologicky vyspelé značky.

 

Kolektív Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia