NV37MR - vonkajšia/vnútorná bezdrôtová záclona
Vonkajší/vnútorný detektor na frekvencii 868 MHz s charakteristikou záclona, 2 x duálnym PIR. Pre vyhlásenie poplachu je potrebná detekcia z oboch PIR senzorov. Týmto spôsobom je zaistená vysoká odolnosť proti falošným poplachom so...
Kód produktu: 2204-001 EAN: 8595584660822 Výrobca: PARADOX
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny PIR |
| Senzor | 2 x duálne |
| Antimasking | áno, IR |
| Nastavenie citlivosti detektora | 3 úrovne |
| Adresacia detektora | jedinečné číslo detektora |
| Napájanie | 2 x AA alkalické batérie |
| Životnosť batérií | cca 3 roky |
| Montážna výška | 2 m |
| Dosah | SHARP režim 10 x 2 m |
| Dosah | PET režim 7,5 x 2 m |
| Imunita voči zvieratám | do veľkosti 50 cm |
| Bezdrôtový systém | Magellan |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Prenos signálu | technológia plávajúceho kódu |
| Optická indikácia | viacfarebná LED dióda |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















