P026-B - zdroj 2,75 A + A158 v boxe plech
Modul systémového posilňovacieho zdroja v kovovom kryte na posilnenie napájacej sústavy v aplikáciách, kde nepostačuje zdroj a počet zón ústredne. Kombinácia zdroja a koncentrátora dovoľuje jednoducho rozšíriť inštaláciu...
Kód produktu: 1305-015 EAN: 8595584626019 Výrobca:
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | prídavný zdroj v kovovom kryte |
| Napájanie | 230 Vac, 50 Hz, 85 VA |
| Typ zdroja | spínaný |
| Max. prúdový odber z AUX výstupu | 1,5 A |
| Dobíjací prúd záložného akumulátora | 1,4 A |
| Odporúčaný záložný akumulátor | 12V, 18 Ah |
| Počet vstupov | 8 zón |
| Tamper modulu | áno |
| Programovateľný výstup PGM | áno, 4 x, tranzistorové SE |
| Max. zaťaženie PGM výstupu | 400 mA |
| Optická signalizácia | áno LED |
| Transformátor | súčasť dodávky |
| Prevedenie | kovový kryt |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















