PARADOOR (460) - záclona, PIR
Špeciálny PIR detektor s charakteristikou vertikálnej záclony určený pre vstupné systémy alebo pre dokonalú ochranu dverí, okien a plochých predmetov zavesených na stene. Dosah detektora je rozdelený na detekciu už iba ruky (dosah 2,1...
Kód produktu: 0701-003 EAN: 8595584600033 Výrobca: PARADOX
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | PIR |
| Prostredie | vnútorná |
| Antimasking | nie |
| Snímacia charakteristika | záclona, trojuholník |
| PET imunita | nie |
| Dosah | 6,6 m |
| Montážna výška | 2 - 6,6 m |
| Pokrytie | 40° |
| Napájanie | 9 - 16 V= alebo 20 - 27 V= |
| Min. prúdový odber | 16 mA |
| Max. prúdový odber | 25 mA |
| PIR senzor | duálne |
| Citlivosť | 2 úrovne |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | áno, NC |
| Detekčná rýchlosť | 0,2 - 7 m/s |
| Nastaviteľná doba poplachu | 0,5 - 25 sec., pomocou trimra |
| Pracovná teplota | -10 až 50 °C |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















