PD.0401.001 - 10" napájací panel 1U, 4 x 230 V, vypínač
Napájací panel do 10" dátového rozvádzača so 4 zásuvkami 230 V a vypínačom. Typ príslušenstva rozvodový panel 230 V Elektrické parametre 230 V/50 Hz, 16 A Počet zásuviek 4, zemniaci kolík Spôsob montáže klasická montáž do...
Kód produktu: 1010-022 EAN: 8595584616294 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | rozvodový panel 230 V |
| Elektrické parametre | 230 V/50 Hz, 16 A |
| Počet zásuviek | 4, zemniaci kolík |
| Spôsob montáže | klasická montáž do vertikálnych líšt |
| Montážne drážky | súčasť dodávky |
| Výška do čajky | 1U |
| Dĺžka prívodného kábla | 200 cm, uhlová flexo-zástrčka |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















