PD.8C13.C14 - 19" napr. panel, 1U, 8 x C13, prívod C14
Rozbočovací napájací panel pre inštaláciu do 19" dátového rozvádzača na rozbočenie napájania 8 konektormi C14. Prívodný kábel C13 pre UPS. Typ príslušenstva rozvodový panel 230 V Elektrické parametre 230 V/50 Hz, 16 A Počet...
Kód produktu: 2009-052 EAN: 8595584653589 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ príslušenstva | rozvodový panel 230 V |
| Elektrické parametre | 230 V/50 Hz, 16 A |
| Počet zásuviek | 8, C14 pre PC |
| Spôsob montáže | klasická do vertikálnych líšt |
| Montážne drážky | súčasť dodávky |
| Výška | 1 U |
| Dĺžka prívodného kábla | 280 cm, C14 pre UPS |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















