PFS3006-4ET-36 - PoE switch 6/4, 4x PoE/2x LAN, 36W
Výkonný PoE switch, 4 x 10/100 PoE, 2 x 10/100 Mb uplink port, norma 3af, 3at, celkový budget je 36 W, prepäťové ochrany, kompaktné kovové prevedenie, police, napájací zdroj súčasťou balenia. Funkcia PoE Watchdog umožňuje automaticky...
Kód produktu: 2202-004 EAN: 6939554946967 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
Funkcia PoE Watchdog umožňuje automaticky detekovať stav portu a reštartovať napájanie, aby obnovil pripojenie nekomunikujúcej kamery.
Funkcia Long Distance umožňuje prenášať dáta a napájanie pri zníženej rýchlosti 10 Mbps až na 250 m vzdialenosť.
| Typ zariadenia | PoE switch |
| Popis portov | 4 x PoE 10/100 Mbps, 2 x Uplink 10/100 Mbps |
| Počet portov celkom | 6 |
| Počet PoE portov | 4 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 36 W |
| Prenosová rýchlosť | 100 Mb/s |
| Kapacita pamäte | prepínací 1,2 Gbps |
| Prepäťová ochrana | Lighting Protection Common mode: 6 kV Differential mode: 4 kV ESD Protection Air discharge: 8 kV Contact discharge: 6 kV |
| Napájanie | 48-57 V= |
| Spôsob montáže | desktop |
| Materiál | kovový kryt |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















