PMD75N - 868 - PIR s odolnosťou proti PET do cca 40 kg, sabotáž na stene
Bezdrôtový duálny digitálny infračervený pasívny detektor, odolný voči zvieratám do 40 kg. Detektor má plne digitálne spracovanie signálu, detekciu dvojitého počítadla, digitálnu softvérovú kompenzáciu teploty, digitálne...
Kód produktu: 2308-314 EAN: 8595584658256 Výrobca: PARADOX
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálny |
| Senzor | 2 x duálny |
| Nastavenie citlivosti detektora | áno, dve úrovne | Adresa detektora | unikátne číslo detektora | Napájanie | 3 x alkalické batérie AAA | Životnosť batérie | cca 2 roky | Výška montáže | 2,1 - 2,7 m |
| Dosah | 11 x 11 m, 90° |
| Kryt nárazníka | áno |
| Nárazník na odstránenie steny | áno |
| Miera detekcie | 0,2 až 3,5 m/s |
| Odolnosť voči zvieratám | áno, do 40 kg |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Bezdrôtový systém | MAGELLAN | Prenos signálu | Technológia plávajúceho kódu | Dosah | 70 metrov s MG-RTX3 |
| Rozsah | 70 metrov s MG5000/MG5050 |
| Optická signalizácia | červená LED |
| LED signalizácia | alarm, vysielanie, slabá batéria |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















