Power banka Viking Smartech a sada solárnych panelov Viking L60
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank a solárny panel Viking L60
Súprava praktických powerbaniekVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh a stohovateľný solárny panel VIKING L60 s výkonom 60W.
Powerbank...
Kód produktu: VSMT20L60 EAN: 8595656507642 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking Smartech QC 3.0 20000mAh Laptop Power Bank a solárny panel Viking L60
Súprava praktických powerbaniekVIKING SMARTECH QC3.0 20000mAh a stohovateľný solárny panel VIKING L60 s výkonom 60W.

Powerbank VIKING Smartech QC 3.0 20000mAh
| Technické špecifikácie: | |
| Značka: | Viking |
| Model: | Notebook power bank Smartech QC3.0 20000mAh |
| Kapacita: | 20000mAh/74Wh |
| Batéria: | Li-polymér |
| Veľkosť: | 126*150*28mm |
| Hmotnosť: | 695 g |
| USB 2.0 (QC3.0) 1: | 5V/9V/12V 3,0A (podpora rýchleho nabíjania s technológiou Qualcomm® QC 3.0) |
| USB 2.0 (QC3.0) 2: | 5V/9V/12V 3.0A (podpora rýchleho nabíjania s technológiou Qualcomm® QC 3.0) |
| USB TYPE-C: | 5V/9V/12V 3,0A (nabíjanie pre MacBook a iné zariadenia) |
| DC výstup: |
5V/8,4V/9V/12V 3,0A (max) |
| Nabíjacie napätie: | 19V/2A |
| Min. počet nábojov: | 700x |
| Čas nabíjania: | cca 6 hodín |
| Služba: | mikro USB kábel, nabíjací kábel s konektorom USB-C + ďalšie 28 redukcií, nabíjací sieťový transformátor, ochranné puzdro powerbanky. |
| Svetelný indikátor: | Zobrazuje stav kapacity PB a indikáciu nastavenia výstupného napätia. |
| Materiál: | konštrukcia zo zliatiny hliníka |
| Typy ochrany: |
Ochrana pred nárazmi |
| Vlastnosti produktu: | |
| Kód produktu: | VIKING L60 |
| Maximálny výkon: | 60W |
| Maximálne napájacie napätie (Vmp): | 19,8 V |
| Maximálny prúd (Imp): | 3,27A |
| Napätie otvoreného obvodu (Voc): | 23,3 V |
| Skratový prúd (Isc): | 3,07A |
| Účinnosť článku (%): | 21,10 % |
| Špecifikácie: | |
| Konštrukcia: | Dno, textilná tkanina |
| Rozmery rozloženého modulu: | 1365*355*4mm |
| Rozmery zloženého modulu: | 355*290*25mm |
| Hmotnosť: | 2,57 kg |
| Počet sol. panelov: | 4 |
| Sloboda: | IP65 |
| Certifikácia: | CE,ROHs,ISO |
Darček v podobe solárneho panelu:

Ideálna praktická súprava na napájanie, ktorú môžete kedykoľvek použiť na svojich výletoch, cestách, pri kempovaní, v karavane, na predajných akciách atď.
Všade tam, kde potrebujete zdroj elektriny!
Inštaláciu zvládne každý! Stačí ho vybrať z krabice, jednoducho pripojiť a môžete okamžite nabíjať!
Vybraný solárny panel L60 v kombinácii s napájacou bankou VIKING SMARTECH QC 3.0 20000 mAh vám poskytne dostatočný nabíjací výkon na slnečnom svetle.
Obrázky produktu majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















