Pracovné svetlo Viking B6672
Viking B6672 Pracovné svetlo
Viking B6672 je flexibilné a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, na stavenisko, do domu alebo na chatu.
Toto pracovné svetlo poskytuje svietivosť 800 lm, dlhú životnosť svetla (až 35 hodín...
Kód produktu: B6672 EAN: 8595656508403 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking B6672 Pracovné svetlo
Viking B6672 je flexibilné a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, na stavenisko, do domu alebo na chatu.
Toto pracovné svetlo poskytuje svietivosť 800 lm, dlhú životnosť svetla (až 35 hodín v režime SMD), funkcia powerbanky(v núdzovej situácii) a praktická výsuvná základňa, ktorú ocenia profesionáli aj domáci majstri.
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie stačí použiť nabíjací kábel podľa technických špecifikácií uvedených pre konkrétny vstup alebo spôsob nabíjania.
Kľúčové vlastnosti:
- Výkonné osvetlenie s rôznymi režimami: Biele svetlo (800 lm, Ra 80):jasné a výkonné osvetlenie pre široké pracovné plochy, červené svetlo (10 lm):Ideálne na jemné osvetlenie počas nočnej práce alebo na signalizáciu, Vrchné svetlo (50 lm):poskytuje dostatočné osvetlenie pre menšie priestory alebo presnú prácu, Svetlo SMD (150 lm):Vysoký výkon na detailné osvetlenie.
- Výdrž a nabíjanie: Prevádzkový čas až 35 hodín (režim SMD),20 hodín(červené svetlo)a 15 hodín(režim Top), čo znamená, že svetlo vydrží aj pri dlhodobom používaní.
- Rýchle nabíjanie:doba nabíjania je 5 hodín prostredníctvom USB-C, čo znamená, že vaše svetlo bude rýchlo pripravené na ďalšie použitie.
- Odolnosť: IPX0 a IK07: Svetlo je nárazuvzdorné a čiastočne vodotesné, takže je ideálne na použitie v náročných podmienkach.
- Pohodlné ovládanie: Svetlo sa ľahko ovláda pomocou vypínača ON/OFF, pričom jednotlivé režimy osvetlenia možno ľahko prepínať.
- Kompaktné a prenosné: Svetlo váži 295 g a má rozmery 18,3 x 3,9 x 5,4 cm, čo z neho robí ľahko prenosné zariadenie na prácu a cestovanie.
- Magnet a háčik: Svetlo obsahuje magnet na pripevnenie ku kovovým povrchom a háčik na zavesenie, čo zaručuje maximálne pohodlie pri používaní v rôznych situáciách.
- Rozšíriteľná základňa: Spodnú časť svetla možno vysunúť a pripevniť k stolu alebo inému pracovnému povrchu na stabilné používanie.
Obsah balenia:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6672
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking B6672 Pracovné svetlo |
| Zdroj svetla: | COB+SMD |
| Svetelnosť: | 800 lm(biela) Ra 80 - 10 lm(červená) - 50 lm(horná) - 150 lm(SMD) |
| Farba svetla: | 5500 - 7500K |
| Režim ovládania: | Stlačením spínača ON/OFF aktivujete svetlo a potom jednotlivými stlačeniami prepínate medzi režimami svetla, až sa nakoniec svetlo vypne. Podržaním vypínača ON/OFF sa mení intenzita svetla | .
| Rozmery: | 18,3 x 3,9 x 5,4 cm |
| Ochrana | IPX0/IK07 |
| Kapacita batérie: | 3,65 V 4000 mAh |
| Čas prevádzky | 3h(biela) - 20h(červená) - 15h(horná) - 35h(SMD) |
| Čas nabíjania: | 5h |
| Vstup: | USB-C |
| Výstup: | USB-A |
| Váha: | 295g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















