Pracovné svetlo Viking B6756
Viking B6756 pracovné svetlo
Viking B6756 je praktické a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, domácnosti, na stavbu alebo na chatu.
Toto pracovné svetlo poskytuje svietivosť 800 lm, dlhú (až 20 hodín) a 360° otočný...
Kód produktu: B6756 EAN: 8595656508762 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Obsah balíka:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6756
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Pracovné svetlo Viking B6756 |
| Svetelný zdroj | SMD + COB |
| Svietivosť: |
COB :200 lm (COB) - 800 lm (COB) |
| Farba svetla: | 6000 - 7000K, Ra 80 |
| Režim ovládania: |
Stlačením spínača ON/OFF aktivujete svetlo a potom jednotlivými stlačeniami prepínate medzi jednotlivými režimami svetla, až sa nakoniec svetlo vypne. Stlačením spínača ON/OFF dvakrát aktivujete stroboskop. Podržaním spínača ON/OFF nastavíte intenzitu svetla. |
| Čas prevádzky: |
COB 10h(Low) - 2,5h(High) |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozmery: | 14 x 5,5 x 3,4 cm |
| Kapacita batérie: | 3,7 V 2600 mAh |
| Čas nabíjania: | 4h |
| Ukazovateľ stavu batérie: | 4 LED indikátory |
| Vstup: | USB-C |
| Váha: | 201 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















