Pracovné svetlo Viking B6913
Viking B6913 pracovné svetlo
Viking B6913 je odolné a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, na stavbu, do domu alebo na chatu.
Pracovné svetlo sa vyznačuje svietivosťou 1 100 lm, držiakom na jednoduché upevnenie a...
Kód produktu: B6913 EAN: 8595656508298 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking B6913 pracovné svetlo
Viking B6913 je odolné a výkonné pracovné svetlo, ideálne do dielne, na stavbu, do domu alebo na chatu.
Pracovné svetlo sa vyznačuje svietivosťou 1 100 lm, držiakom na jednoduché upevnenie a dlhou výdržou batérie(až 10 hodín prevádzky), čo ocenia profesionáli aj domáci majstri.
Výhodou tohto svetla je, že na jeho nabíjanie nepotrebujete bežné batérie stačí použiť nabíjací kábel podľa technických špecifikácií uvedených pre konkrétny vstup alebo spôsob nabíjania.
Kľúčové vlastnosti:
- Silný svetelný tok: Intenzita až 1100 lm s plynulou reguláciou (100 %, 80 %, 60 %, 40 %, 20 %) pre ideálne osvetlenie podľa vašich potrieb.
- Pružný úchyt:Slúži ako držiak aj na jednoduché upevnenie, čo umožňuje flexibilné umiestnenie svetla.
- Odolná konštrukcia: s krytím IPX4/IK07 na ochranu proti striekajúcej vode a mechanickým nárazom
- Dlhá výdrž batérie: Až 10 hodín prevádzky pri najnižšej intenzite.
Obsah balenia:
1 ks - pracovné svetlo Viking B6913
1 ks - kábel USB-C na USB-A
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking B6913 pracovné svetlo |
| Svetelný zdroj | COB |
| Svetelnosť: | 1100 lm(100%) - 900 lm(80%) - 680 lm(60%) - 450 lm(40%) - 220 lm(20%) |
| Farba svetla: | 6000 - 6500K, Ra 80 |
| Režim ovládania: | Stlačením vypínača ON/OFF aktivujete svetlo a v prípade potreby ho vypnete. Stlačením tlačidla + alebo - nastavíte intenzitu svetla. |
| Rozmery: | 17 x 17 x 4,7 cm |
| Ochrana | IPX4/IK07 |
| Kapacita batérie: | 3,7 V 6600 mAh |
| Čas prevádzky | 3h - 3,5h - 4h - 5h - 10h |
| Čas nabíjania: | 5h |
| Vstup: | USB-C |
| Výstup: | USB-A |
| Váha: | 700g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















