V8R-ZAP - vonkajšia video jednotka 8tl. - zapustená
Vonkajšia zápustná dverná jednotka so širokouhlou kamerou, 8 vyzváňacími tlačidlami a čítačkou, reproduktorom a mikrofónom. Typ modulu vonkajšia zápustná dverná jednotka s čítačkou Počet adries 8 (tlačidlá zvonenia) Napájanie...
Kód produktu: 1507-013 EAN: 8595584630511 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vonkajšia zápustná dverná jednotka s čítačkou |
| Počet adries | 8 (tlačidlá zvonenia) |
| Napájanie | 22 - 27 V DC (zdroj VT-SEPv2+PS2) |
| Prúdový odber | min.40 mA, max. 200 mA |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Výstup pre dverný zámok | NO/NC, max. zaťaženie 12 V DC/270 mA |
| Výstup pre dverný zámok | (z výstupu nie je možné napájať samozamykacie zámky napr. SAM EL) |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 sec |
| Kamera | color ARS - 105° široký uhol záberu |
| Karta | štandard EM 125 kHz |
| Čítací dosah | 3 - 5 cm |
| Kapacita pamäte | 320 kariet |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max. 4 (s modulom VT-BUS4A) |
| Optická signalizácia | hovoru, otvorenie dverí, stavu |
| Montáž | zápustná |
| Montáž | (inštalačná krabica súčasťou balenia) |
| Prevedenie | antivandal, nerezová oceľ |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















