VFC-1 slim - vonkajšia jednotka s fisheye kamerou
Vonkajšia dverná jednotka s fisheye kamerou so 170 ° uhlom záberu. Obsahuje kameru, prisvietenie, tlačidlo zvončeka, reproduktor, mikrofón a relé na ovládanie dverného zámku. Typ zariadenia dverná jednotka Napájanie 22 - 27 V DC zo...
Kód produktu: 1906-013 EAN: 8595584646895 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | dverná jednotka |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber | min. 15 mA, max. 130 mA |
| Kamera | 2Mpix fisheye camera |
| Uhol záberu (horizontálny) | 170° |
| Prísvit | áno, LED |
| Výstup pre dverný zámok | 1 x relé NO/NC (možno rozšíriť o druhé relé pomocou modulu VT-RELÉ) |
| Napájanie zámku | z jednotky, max. 270 mA/12 V DC (nie je možné napájať samozamykacie zámky) |
| Napájanie zámku | ext. zdroj, zaťaženie relé max. 24V/1A DC/AC |
| Doba otvorenia dverného zámku | 1 - 99 sekúnd |
| Odchodové tlačidlo | nie |
| Čas hovoru | max. 90 sekúnd |
| RFID čítačka | nie |
| Kódová klávesnica | nie |
| Ovládacie tlačidlo | zvonenie |
| Počet dverných jednotiek v systéme | max.4 (pri použití modulu VT-BUS4A) |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Spôsob inštalácie | povrchová |
| Prevedenie | plast/kov |
| Farba | strieborná |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















