Viking USB flash disk 3.0 4v1 32GB
Viking USB flash disk 3.0 4v1 32GB
Ľahký a odolný USB flash disk s konektormi Apple Lightning, Micro USB, USB-C a USB 3.0 je ideálnym riešením na jednoduchý prenos a zálohovanie údajov. Je k dispozícii vo verziách 32 GB, 64 GB alebo 128...
Kód produktu: VUFII32B EAN: 8595656504955 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking USB flash disk 3.0 4v1 32GB
Ľahký a odolný USB flash disk s konektormi Apple Lightning, Micro USB, USB-C a USB 3.0 je ideálnym riešením na jednoduchý prenos a zálohovanie údajov. Je k dispozícii vo verziách 32 GB, 64 GB alebo 128 GB a umožňuje rýchly a spoľahlivý prenos súborov medzi rôznymi zariadeniami - od telefónov až po počítače.
/vikingflashdisk_1000(13).jpg)
Kľúčové funkcie:
- USB flash disk so štyrmi konektormi USB 3.0, USB-C, Micro USB a Apple Lightning
- Rýchly prenos vďaka technológii USB 3.0 s rýchlosťou čítania až 100 MB/s
- Kapacita 32 GB na ukladanie fotografií, videí, hudby a dokumentov
- Kompaktný a ľahký dizajn vhodný na každodenné nosenie
- Umožňuje prehrávať a prezerať súbory priamo z externej pamäte
- Podporuje formáty FAT32 a exFAT na prenos aj veľkých súborov
- Možnosť zálohovať kontakty a prezerať súbory bez aplikácií tretích strán
- Podporuje najnovšie verzie systémov iOS, OSX, Windows, Linnux a Android
/vikingflashdisk_1000(14).jpg)
Jednoduchý prenos údajov medzi všetkými zariadeniami
S štyrmi najpoužívanejšími konektormi môžete ľahko prenášať a zálohovať fotografie, hudbu, filmy a ďalšie súbory medzi zariadeniami Apple, Android, PC a notebookmi. Tento praktický flash disk vám poskytne pohodlný a rýchly prístup ku všetkým vašim údajom kedykoľvek a kdekoľvek.
Vďaka technológii USB 3.0 môžete zálohovať a prenášať súbory rýchlosťou až 100 MB/s. Jeho kompaktný a ľahký dizajn z neho robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Je skvelým riešením na rozšírenie pamäte vášho zariadenia, ako aj na bezpečné ukladanie dokumentov, fotografií, videí a ďalších súborov.
/vikingflashdisk_1000(15).jpg)
V prípade zariadení Apple je potrebné nainštalovať aplikáciu iUSB Pro - zadarmo v obchode Appstore.
/vikingflashdisk_1000(11).jpg)
Obsah balenia:
1 ks - Viking USB flash disk 3.0 4v1 32 GB
| Technické špecifikácie: | |
| Model: | VIKING USB FLASH 4v1 (32GB, 64GB, 128GB) |
| Kapacita: | 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Veľkosť: | 50,8 mm*45,2 mm |
| Hmotnosť: | 17,2 g |
| Podpora systémov: | FAT32, exFAT |
| Kompatibilné: |
iOS; OSX; Windows; Linnux a Android |
| Farba: | Strieborná, čierna |
| Podporované formáty: | Fotografie: jpg, gif, tif, png, bmp, jepg, fiff |
| Video: mov, mpg, vob, wmv, rmvb, avi, mp4, mkv, flv, mpg, rm, 3gp | |
| Hudba: mp3, wav, acc, m4a, m4r | |
| Dokumenty: doc, ppt, xls, xlsx, pdf, stránky, čísla, htm, html | |
| Rýchlosť čítania/zápisu pre USB3.0 | 100 MB/s/ 26 MB/s |
| Rýchlosť čítania/zápisu pre Lightning, USB-C, micro USB: | =25 MB/s/ >=15 MB/s |
| Podpora šifrovania: | UN |
| Certifikácia: | FCC, RoHS, CE |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















