Vlhkomer Wöhler HF 300
Vlhkomer HF 300 Hrotový vlhkomer HF 300 firmy Wöhler je špeciálny pomocník slúžiaci na určovanie vlhkosti dreva. Meranie s týmto prístrojom je veľmi jednoduché. Hroty môžu byť zasunuté až 5 mm do dreva (podľa druhu dreva)....
Kód produktu: 7180 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
Vlhkomer HF 300
Hrotový vlhkomer HF 300 firmy Wöhler je špeciálny pomocník slúžiaci na určovanie vlhkosti dreva. Meranie s týmto prístrojom je veľmi jednoduché. Hroty môžu byť zasunuté až 5 mm do dreva (podľa druhu dreva).
Technické údaje
| Všeobecné informácie: | |
| Rozsah merania: | 5 - 40% vlhkosti dreva |
| Rozlíšenie: | 1% |
| Presnosť merania pri 23°C a druhu dreva - jedľa: | 2% vlhkosti dreva pri 10 - 35% vlhkosti |
| Napájanie: | 9V batéria |
| Okolitá teplota: | 5 °C až 40 °C |
| Okolitá relatívna vlhkosť: | 0 až 70% rel. vlhkosti |
| Dĺžka hrotov: | 12 mm |
| Rozmery: | 129 x 63 x 32 mm |
| Hmotnosť: | 116 g (vrátane batérie) |
Rozsah dodávky
- prístroj HF 300
- 9V batéria
- ochranné puzdro
- 2 ks náhradných hrotov

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















