Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu VIKING S282
VIKING S282 Solárne LED vonkajšie svetlo so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo so senzorom pohybu a s 282 LED diódami so svietivosťou 2600 lm je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez pripojenia k elektrickej...
Kód produktu: S282 EAN: 8595656509127 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
VIKING S282 Solárne LED vonkajšie svetlo so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo so senzorom pohybu a s 282 LED diódami so svietivosťou 2600 lm je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu napájaniu je svetlo LED úplne samostatné a nezávislé od elektrickej siete. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Dokážete osvetliť akýkoľvek priestor v priebehu niekoľkých okamihov a bez potreby dodatočnej kabeláže.

Batéria v solárnom svetle poskytuje dostatok energie pre celé nočné osvetlenie. Doba svietenia závisí od intenzity svetla. V závislosti od zvoleného režimu svietenia vám LED svetlo vydrží svietiť 8-12 hodín.Vstavaný snímač pohybu rozpoznáva pohyb od 3 do 5 m v zornom uhle 120° a dokáže rozpoznať aj falošný pohyb (pohyb konárov, vietor atď.

Ďalšou výhodou okrem jednoduchej inštalácie a mobility je individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnych potrieb. Rozptyl svetla je až 270° ! Odolnosť proti dažďu a vode IP65 chráni svetlo pred prírodnými živlami, ako je dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, snehom atď. Svetlo vám osvetlí cestu za každého počasia.

Kľúčové vlastnosti:
- 282 LED s 2600 lm
- Solárne napájanie
- Snímač pohybu 3-5 m 120°
- Jednoduchá inštalácia na stenu
- Dostatočný výkon pre celonočné osvetlenie
- 3 režimy svietenia
- Rozptyl svetla až 270°
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65
- Doba svietenia 8-12 hodín v závislosti od intenzity svetla

| Technické špecifikácie | |
| Označenie | VIKING S282 |
| Solárny panel: | 2W |
| Svietivosť: | 2600lm |
| Počet LED: | 282ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2200 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 (platí len vtedy, ak sú všetky vstupné a výstupné konektory zakryté, napr. silikónovým ochranným krytom) |
| Rozptyl svetla: | 270° |
| Senzor pohybu: | 120° |
| Módy: | plné svetlo so senzorom, tlmené svetlo + plné svetlo so senzorom, stále tlmené svetlo |
| Rozmer svetla: | 180 x 100 x 90 mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS, FCC |
| Veľkosť balenia: | 182 x 95 x 65 mm |
| Hmotnosť výrobku: | 230 g |
| Čas nabíjania: | cca 8 h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |

Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















