Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR25
Viking SR25 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vonkajšie priestory vášho domu alebo pozemku vybavte účinným a úsporným solárnym LED svetlom s PIR senzorom. Viking SR25 poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou...
Kód produktu: VSR25 EAN: 8595656504702 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR25 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Vonkajšie priestory vášho domu alebo pozemku vybavte účinným a úsporným solárnym LED svetlom s PIR senzorom. Viking SR25 poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až 1000 lm. Podľa potreby si môžete vybrať zo štyroch režimov osvetlenia.
Snímač PIR s detekčným uhlom 120° má rozsah až 5 metrov. Po zistení pohybu sa svetlo automaticky zapne. Pokročilý a výkonný monokryštalický solárny panel poskytuje vysoký nabíjací výkon. Viking SR25 sa vyznačuje robustnou konštrukciou s certifikovanou odolnosťou podľa IP54.

Kľúčové vlastnosti:
- Svietivosť až 1000 lm
- Silné osvetlenie LED (4000 K) s vysokou presnosťou farieb (Ra>70)
- LED 2835 (21 ks) LED sa používajú ako zdroj svetla
- Integrovaný PIR snímač s detekčným uhlom 120° a dosahom až 5 metrov
- Pokročilá technológia ALS2.3 zabezpečuje konštantné osvetlenie aj v meniacich sa podmienkach
- 4 režimy osvetlenia, zmena režimu pomocou tlačidla
- Svetlenie vydrží až 10 dní v nevhodných podmienkach
- Solárne napájanie prostredníctvom monokryštalického solárneho panelu s výkonom 4,86 V/2 W
- Plné nabitie batérie za 5 hodín
- Robustné telo s krytím IP54

Moderné a ekologické osvetlenie
Viking SR25 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá moderné a energeticky úsporné vonkajšie osvetlenie. Svetlo LED sa jednoducho pripevní na vami zvolené miesto a vďaka solárnej energii bude Viking SR25 bezúdržbové.
Použitý monokryštalický solárny panel má výkon 4,86 V/2 W. Ak sú vonku nevhodné podmienky, svetlo Viking SR25 môže fungovať až ďalších 10 dní.
Solárne LED vonkajšie svetlo Viking SR25 s pohybovým senzorom je ideálne na použitie v záhrade, na príjazdovej ceste, terase alebo pri vchodových dverách.

Obsah balenia:
1 ks - Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR25
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR25 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| farba svetla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 21ks |
| Čas svietenia v nevhodných podmienkach: | >10 dní |
| Režim kontroly: |
tlačidlo, stlačenie ON/OFF na 1,5 s krátke stlačenie pre zmenu režimu osvetlenia |
| Režim osvetlenia: | M1:25 % do svitania M2:10 % + PIR (30S) do svitania M3:0%+PIR(30S) do svitania M4:100% do svitania |
| Indikácia režimu: |
Pri zmene režimu osvetlenia bliká svetelný indikátor podľa režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PC |
| Výška montáže: | 2,5-3 m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozmery: | 15,7 x 4,9 x 15 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4.86V/2W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Čas nabíjania: | 5h |
| Efektívnosť: | 160lm/W |
| Hmotnosť celého výrobku: | 400 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















