Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR26
Viking SR26 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR26 je ideálnou voľbou pre bezpečné a spoľahlivé vonkajšie osvetlenie vášho domu alebo pozemku. Toto nástenné svetlo...
Kód produktu: VSR26 EAN: 8595656504313 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR26 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR26 Solárne LED vonkajšie svetlo so senzorom pohybu |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| farba svetla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 20ks |
| Svetelné hodiny v nevhodných podmienkach: | >10 dní |
| Režim kontroly: |
tlačidlo, stlačenie ON/OFF na 1,5 s krátke stlačenie pre zmenu režimu osvetlenia |
| Režim osvetlenia: | M1:25 % do svitania M2:10 % + PIR (30S) do svitania M3:0%+PIR(30S) do svitania M4:100% do svitania |
| Indikácia režimu: |
Pri zmene režimu osvetlenia bliká svetelný indikátor podľa režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+AS |
| Výška montáže: | 2,5 m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozmery: | 15,1 x 13 x 13,7 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,5 W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Čas nabíjania: | 7h |
| Efektívnosť: | 160lm/W |
| Hmotnosť celého výrobku: | 400 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika






















