Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR54
Viking SR54 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo Viking SR54 je dokonalým riešením na bezpečné a spoľahlivé vonkajšie osvetlenie. Viking SR54 poskytuje jasné osvetlenie (4000K) s vysokou presnosťou...
Kód produktu: VSR54 EAN: 8595656504405 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR54 Solárne vonkajšie svetlo LED so senzorom pohybu
Solárne LED svetlo Viking SR54 je dokonalým riešením na bezpečné a spoľahlivé vonkajšie osvetlenie. Viking SR54 poskytuje jasné osvetlenie (4000K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až 1000 lm. Podľa potreby si môžete vybrať zo štyroch režimov osvetlenia.
Snímač PIR má uhol detekcie 120° a rozsah 5 metrov. Snímač Viking SR54 možno jednoducho namontovať na rôzne povrchy alebo zapichnúť do zeme, vďaka čomu je ideálnou voľbou na osvetlenie záhrady, príjazdovej cesty alebo terasy.

Kľúčové vlastnosti:
- Svietivosť až 1000 lm
- Silné osvetlenie LED (4000 K) s vysokou presnosťou farieb (Ra>70)
- LED 2835 (20 ks) Slúži ako zdroj svetla
- 4 režimy osvetlenia, zmena režimu pomocou tlačidla
- Snímač pohybu PIR s uhlom detekcie 120° a dosahom až 5 metrov
- Svetlo môže fungovať až 10 dní v nevhodných podmienkach
- Solárne napájanie prostredníctvom monokryštalického solárneho panelu s napätím 4,86 V/1,4 W
- Plné nabitie batérie za 7 hodín
- Kategoria IP54 zaručuje odolnosť proti prachu a striekajúcej vode

Moderné a energeticky úsporné osvetlenie
Viking SR54 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá moderné a energeticky úsporné osvetlenie so senzorom pohybu.
Vonkajšie LED svetlo sa jednoducho pripevní na vami zvolené miesto a vďaka solárnej energii bude Viking SR54 bezúdržbové.
Ak sú vonku nevhodné podmienky, Viking SR54 môže fungovať až 10 dní.Solárne LED vonkajšie svetlo so senzorom pohybu Viking SR54 je ideálne na použitie v záhrade, na príjazdovej ceste, terase alebo pri vchodových dverách.

Obsah balíka:
1 ks - Vonkajšie solárne LED svetlo so senzorom pohybu Viking SR54
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR54 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| farba svetla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 20ks |
| Svetelné hodiny v nevhodných podmienkach: | >10 dní |
| Režim kontroly: |
tlačidlo, stlačenie ON/OFF na 1,5 s krátke stlačenie pre zmenu režimu osvetlenia |
| Režim osvetlenia: | Režim M1: 100 lm + PIR (1min) do svitania Režim M2: 0 lm + PIR (1min) do úsvitu Režim M3: 300 lm na 6h Režim M4: 1000 lm na 2h |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PS |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozmery: | 17,9 x 15 x 15 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,4 W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Čas nabíjania: | 7h |
| Efektívnosť: | 160lm/W |
| Celková hmotnosť: | 740g |
Obrázky produktov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















