Vonkajšie solárne LED svetlo VIKING D66
Solárne LED stropné svetlo D66
Solárne LED svetlo s 66 vysoko svietivými LED diódami je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu...
Kód produktu: D66 EAN: 8595656509141 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Solárne LED stropné svetlo D66
Solárne LED svetlo s 66 vysoko svietivými LED diódami je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez možnosti pripojenia k elektrickej sieti, ako napr. Vďaka solárnemu napájaniu je svetlo LED úplne samostatné a nezávislé od elektrickej siete. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Či už svetlo nainštalujete na stenu, alebo ho zapojíte do zeme, dokážete osvetliť akýkoľvek priestor v priebehu niekoľkých okamihov a bez potreby dodatočnej kabeláže.

Batéria v solárnom svetle poskytuje dostatok energie na celonočné osvetlenie. Doba svietenia závisí od intenzity svetla. V závislosti od zvoleného režimu svietenia vám LED svetlo vydrží svietiť 8-15 hodín.

Ďalšou výhodou okrem jednoduchej inštalácie a mobility je individuálne nastavenie intenzity osvetlenia podľa aktuálnych potrieb. Rozptyl svetla je až 270° ! Odolnosť proti dažďu a vode IP65 chráni svetlo pred prírodnými živlami, ako je dážď, striekajúca voda, silný vietor s dažďom, snehom atď. Svetlo vám osvetlí cestu za každého počasia.

Kľúčové vlastnosti:
- 66 LED s 650 lm jasom.
- Solárne napájanie
- jednoduchá inštalácia na stenu alebo do zeme .
- Dostatočný výkon na celonočné osvetlenie
- 3 režimy intenzity svetla (100 %, 50 %, 30 %)
- Rozptyl svetla až do 270° vďaka rotácii svetla
- Odolnosť voči dažďu a vode IP65
- doba svietenia 8-15 hodín v závislosti od intenzity svetla

| Technické špecifikácie | |
| Označenie | VIKING D66 |
| Solárny panel: | 5,5 V/1 W |
| Svietivosť: | 650 lm |
| Počet LED: | 66 ks |
| Typ batérie: | Li-ion batéria 2200 mAh/3,7 V |
| Úroveň ochrany: | IP65 (platí len vtedy, ak sú všetky vstupné a výstupné konektory zakryté, napr. silikónovým ochranným krytom) |
| Rozptyl svetla: | 270° |
| Módy: | 30%, 50%, 100% |
| Svetelný rozmer | 377 x 175 x 120 mm |
| Certifikácia: | CE, RoHS, FCC |
| Veľkosť balenia: | 180 x 70 x 140 mm |
| Hmotnosť výrobku: | 320g |
| Čas nabíjania: | cca 8 h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Svetlá farba: | biela, 6000K |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















