Vonkajšie solárne LED svetlo Viking SR31
Viking SR31 Solárne LED vonkajšie svetlo
Viking SR31 je ideálnym riešením pre vonkajšie osvetlenie s nízkymi nárokmi na údržbu. Toto nástenné svietidlo poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až...
Kód produktu: VSR31 EAN: 8595656504689 Výrobca: VIKING
- Popis
- Otázka k produktu
Viking SR31 Solárne LED vonkajšie svetlo
Viking SR31 je ideálnym riešením pre vonkajšie osvetlenie s nízkymi nárokmi na údržbu. Toto nástenné svietidlo poskytuje jasné osvetlenie (4000 K) s vysokou presnosťou farieb a svietivosťou až 700 lm.
Svetlo vyžaruje z dvoch miest, hornej časti (200 lúmenov) a spodnej časti (500 lúmenov). Podľa potreby si môžete vybrať zo štyroch režimov osvetlenia. Model Viking SR31 má konštrukciu s certifikátom IP44.

Kľúčové vlastnosti:
- Kombinovaná svietivosť 700 lúmenov, horné svetlo 200 lúmenov a dolné svetlo 500 lúmenov
- Silné osvetlenie LED (4000 K) s vysokou presnosťou farieb (Ra>70)
- LED 2835 (36 ks) Slúži ako zdroj svetla
- Pokročilá technológia ALS2.3 zabezpečuje konštantné osvetlenie aj pri meniacich sa podmienkach
- 4 režimy osvetlenia, zmena režimu pomocou tlačidla
- Svetlo vydrží v nevhodných podmienkach približne 7 dní
- Solárne napájanie prostredníctvom monokryštalického solárneho panelu s napätím 4,86 V/1,3 W
- Plné nabitie batérie za 7,5 hodiny
- Odnímateľná konštrukcia s krytím IP44

Moderné a energeticky účinné osvetlenie
Viking SR31 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá štýlové a energeticky úsporné vonkajšie osvetlenie. LED svetlo sa jednoducho namontuje na vami zvolené miesto a osvetlenie Viking SR31 bude vďaka svojej konštrukcii poháňanej solárnou energiou bezúdržbové.
Použitý monokryštalický solárny panel má výkon 4,86 V/1,3 W. Ak sú vonku nevhodné podmienky, svetlo Viking SR31 môžefungovať až 7 dní.
Solárne LED vonkajšie svetlo Viking SR31 je ideálne na použitie v záhrade, na príjazdovej ceste, terase alebo pri vchodových dverách.

Obsah balíka:
1 ks - Vonkajšie solárne LED svetlo Viking SR31
| Technické špecifikácie svetla: | |
| Model: | Viking SR31 Solárne LED vonkajšie svetlo |
| Svietivosť: | 700 lm MAX. (horné svetlo 200 lm, dolné svetlo 500 lm) |
| farba svetla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ svetla: | LED 2835, 36ks |
| Svetelné pokrytie: | 9 m2 |
| Svetelné hodiny v nevhodných podmienkach: | >7 dní |
| Režim kontroly: |
tlačidlo, stlačenie ON/OFF na 1,5 s krátke stlačenie pre zmenu režimu osvetlenia |
| Režim osvetlenia: | M1:25 % do svitania M2:M3:75 % do svitania M3:75 % do svitania M4:100 % do svitania |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP44 |
| Materiál: | ABS+PC |
| Výška montáže: | 2,5 m |
| Rozmery: | 17,8 x 6,4 x 4,1 cm |
| Technické špecifikácie solárneho panelu: | |
| Typ: | Monokryštalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,3 W |
| Špecifikácie batérie: | |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjania/vybíjania: | -10~+55 °C |
| Čas nabíjania: | 7,5 h |
| Efektívnosť: | 160lm/W |
| Hmotnosť celého výrobku: | 230 g |
Obrázky výrobkov majú len informatívny charakter.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.


Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















