VT-D-70-DP - vnútorná 7" LCD jednotka
Vnútorná zobrazovacia handsfree jednotka pre videotelefóny radu V-LINE s farebným LCD 7" dotykovým displejom, pamäťou, reproduktorom a mikrofónom. Je určená pre povrchovú montáž. Rozlíšenie 32 adries v systéme a možnosť...
Kód produktu: 2002-017 EAN: 8595584649278 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | dotyková LCD zobrazovacia jednotka s pamäťou |
| Napájanie | 22 - 27 V DC |
| Prúdový odber | min. 15 mA, max. 300 mA |
| Funkcia | otvorenie dverí (až dva zámky - v závislosti na vonkajšej jednotke) |
| Funkcia | interkom - medziadresný, vnútorné, volanie vrátnika, vnútorné vysielanie |
| Funkcia | handsfree |
| Funkcia | nastavenie hlasitosti vyzváňania - režim deň/noc |
| Funkcia | 20 vyzváňacích tónov |
| Funkcia | možnosť pripojenia tlačidla zvončeka od bytových dverí |
| Funkcia | tónovo rozlíšené volanie od vonkajšej jednotky - interkomu - od dverí bytu |
| Funkcia | monitorovanie s výberom kamery |
| Funkcia | nastavenie doby monitorovania (30s, 40s, 50s, 1-10 min.) |
| Funkcia | možnosť vypnutia zvonenia |
| Funkcia | zobrazenie dátumu a hodín |
| Funkcia | možnosť zaslania textovej správy na iný monitor (VT-D-70-DP) |
| Funkcia | pamäť snímok, pri použití microSD (max.32 GB) - video pamäť |
| Funkcia | podpora ovládania svetla (nutný modul VT-RELÉ) |
| Funkcia | podpora presmerovania hovoru na APP (nutný modul VT-IP) |
| Funkcia | komunikácia - nastavenie hlas. hovoru, jas, kontrast, farba |
| Funkcia | Jazyk MENU: slovenčina, angličtina, nemčina, poľština, francúzština, |
| Funkcia | holandčina, taliančina, chorvátčina, gréčtina, hebrejčina, maďarčina |
| LCD | farebný dotykový 7“ |
| Rozlíšenie displeja | 800 x 480 |
| Ovládanie | dotykové tlačidlá, dotyková obrazovka |
| LCD jednotiek v systéme | maximálne 32 (s rôznou adresou) |
| Počet LCD jednotiek na jednu adresu | maximálne 4 |
| Počet dverných jednotiek v systéme | maximálne 4 (pri použití modulu VT-BUS4A) |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Montáž | povrchová |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















