VT-D-70-DPW - vnútorná WIFI 7" LCD jednotka
Vnútorná zobrazovacia handsfree jednotka pre videotelefóny radu V-LINE s možnosťou pripojenia do WIFI siete - pre prenos volaní na mobilnú aplikáciu "VDP Connect", možnosť náhľadu na IP kamery, s farebným LCD 7"...
Kód produktu: 2207-111 EAN: 8595584656559 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | dotyková LCD zobrazovacia jednotka s pamäťou a pripojením do WIFI |
| Napájanie | 22 - 27 V DC |
| Prúdový odber | min. 85 mA, max. 430 mA |
| Funkcia | otvorenie dverí (až dva zámky - v závislosti na vonkajšej jednotke) |
| Funkcia | interkom - medziadresný, vnútorné, volanie vrátnika |
| Funkcia | handsfree |
| Funkcia | nastavenie hlasitosti zvonenia |
| Funkcia | 20 vyzváňacích tónov |
| Funkcia | možnosť pripojenia tlačidla zvončeka od bytových dverí |
| Funkcia | tónovo rozlíšené volanie od vonkajšej jednotky - interkomu - od dverí bytu |
| Funkcia | monitorovanie s výberom kamery |
| Funkcia | nastavenie doby monitorovania (30s, 60s, 90s, 2-5 min.) |
| Funkcia | možnosť vypnutia zvonenia |
| Funkcia | zobrazenie dátumu a hodín |
| Funkcia | video pamäť |
| Funkcia | PiP(obraz v obraze) |
| Funkcia | podpora presmerovania hovoru na APP |
| Funkcia | možnosť integrácie externých IP kamier(ONVIF protokol) |
| Funkcia | Jazyk MENU: slovenčina, angličtina |
| LCD | farebný dotykový 7“ |
| Rozlíšenie displeja | 1024x600 |
| Ovládanie | dotykové tlačidlá, dotyková obrazovka |
| LCD jednotiek v systéme | maximálne 4 (s rôznou adresou) |
| Počet LCD jednotiek na jednu adresu | iba 1, iba MASTER |
| Počet dverných jednotiek v systéme | maximálne 4 (pri použití modulu VT-BUS4A) |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Montáž | povrchová (horizontálne aj vertikálne) |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















