VT-D-HF2 - vnútorná handsfree audio jednotka
Vnútorná hlasová handsfree jednotka. Typ modulu audio handsfree jednotka Funkcia otvorenie dverí Funkcia interkom - iba vnútorné, tj v rámci rovnakej adresy Funkcia cez túto jednotku nie je možné nastaviť čas otvorenia dverí Vstup...
Kód produktu: 1608-019 EAN: 8595584634427 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | audio handsfree jednotka |
| Funkcia | otvorenie dverí |
| Funkcia | interkom - iba vnútorné, tj v rámci rovnakej adresy |
| Funkcia | cez túto jednotku nie je možné nastaviť čas otvorenia dverí |
| Vstup | pripojenie zvončeka od bytových dverí |
| Napájanie | 22 - 27 V DC zo zdroja VT-SEPv2+PS1 |
| Prúdový odber v pokoji | 5 mA |
| Prúdový odber pri aktivácii | 85 mA |
| Kabeláž | 2 drôty, krútené, netienené |
| Ovládacie tlačidlá | aktivácia interkomu, otvorenie dverí |
| Počet audio jednotiek na jednu adresu | maximálne 4 |
| Montáž | povrchová |
| Farba krytu | strieborná |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















