VT-IP CAM - IP kamera pre systémy V-LINE
Farebná kompaktná IP kamera typu bullet s fixným objektívom 3,6 mm pre systémy V-LINE. IR prísvit 25 m. Napájanie 12 V DC alebo PoE 802.3af. Typ zariadenia IP kamera Prevedenie bullet Snímací prvok 1/2.8" SONY Svetelná citlivosť...
Kód produktu: 2010-050 EAN: 8595584653961 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | bullet |
| Snímací prvok | 1/2.8" SONY |
| Svetelná citlivosť | 0,005 Lux |
| Rozlíšenie | 2 MPx |
| Nočný režim | IR prísvit (dosah 25 m) |
| Objektív | fixné, f = 3,6 mm |
| Ethernet | 10M/100Mbps, TCP/IP |
| Napájanie | 12 V DC |
| Prúdový odber | max. 900 mA |
| Napájanie po Ethernete (PoE) | PoE (802.3af) |
| Prevedenie | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















