VT-SEPv2+PS2 - zdroj so zmiešavačom napätia a dát
Zdroj na DIN lištu s výstupným napätím 24 V DC/2,5 A a so zmiešavačom napätia a dát pre videotelefóny radu V-LINE. Napájanie 230 V AC/0,8 A. Typ modulu zdroj so zmiešavačom napätia a dát Typ zdroja spínaný Napájanie 230 V AC/0,8...
Kód produktu: 2008-058 EAN: 8595584652759 Výrobca: V-LINE
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | zdroj so zmiešavačom napätia a dát |
| Typ zdroja | spínaný |
| Napájanie | 230 V AC/0,8 A/50 Hz |
| Výstupné napätie | 24 V DC (nastaviteľné 21,6 - 29 V DC) |
| Max. prúdový odber | 2,5 A |
| Ochrana pred skratom | áno |
| Ochrana proti preťaženiu | áno |
| Optická signalizácia | LED dióda AC |
| Montáž | na DIN lištu (5 modulov) |
| Prevedenie | plast |
| Farba krytu | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















