VTO2311R-WP - WIFI vonkajšia jednotka
Vonkajšia dverná WIFI jednotka s kamerou. Komunikácia po SIP protokole. Obsahuje kameru, IR prisvietenie, tlačidlo zvončeka, bez menovky, čítačku kariet, reproduktor, mikrofón a 1x relé na ovládanie dverného zámku. Typ modulu vonkajšia...
Kód produktu: 2205-083 EAN: 6923172532534 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | vonkajšia dverná WIFI jednotka s kamerou |
| Napájanie | 12 - 33 V DC |
| Prúdový odber | max. 500 mA |
| Napájanie po Ethernete (PoE) | PoE (802.3af) |
| Ethernet | 10M/100Mbps, TCP/IP, WiFi IEEE802.11b/g/n |
| Komunikačný protokol | SIP protokol |
| Kamera | 1/2,8" 2Mpx CMOS camera |
| Kompresia videa | H.264, H.265 |
| Uhol záberu (horizontálny) | horizontálne 110°, vertikálne 62°, diagonálne 133° |
| Nastavenie kamery | nie |
| Prísvit | áno, IR |
| Výstup pre dverný zámok | 1x relé NO/NC |
| Čítačka kariet | áno, Mifare Classic 13,56 MHz |
| Napájanie zámku | ext. zdroj, zaťaženie relé max. 12 V DC/1 A |
| Doba otvorenia dverného zámku | podľa nastavenia systému |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Nastavenie jednotky | citlivosť mikrofónu, hlasitosť tónov |
| Ovládacie tlačidlo | zvonenie |
| Tamper sňatí zo steny | áno |
| Kabeláž | UTP/FTP |
| Prevedenie | plast |
| Stupeň krytia | IP 65 (nutný silikónový tmel) |
| Inštalácia | povrchová |
| Farba | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















