VXB 1 SB WB biela/červená - maják nízky
Majáky s nízkym odberom. Aktivuje sa privedením napätia 24 V na svorky. Vhodné do priemyselného prostredia. Krytie majákov SB je IP 43. Typ modulu maják Napájanie 18-35 V=, potenciálový výstup z ústredne Dokumentácia Inštalačný...
Kód produktu: 0908-542 EAN: 8595584612494 Výrobca: Detectomat
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | maják |
| Napájanie | 18-35 V=, potenciálový výstup z ústredne |
| Dokumentácia | Inštalačný manuál - Príručka pre montáž |
| Prúdový odber | 3 - 5 mA |
| Frekvencia | 1 Hz |
| Výkon | 0,7 W |
| Prevedenie | plast |
| Farba | červená |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















