W2-A - čítačka kariet EM+HID – OUTDOOR
Autonómna čítačka kariet s možnosťou prevádzkovať v režime MASTER-SLAVE s druhou externou čítačkou. Použitie na riadenie obojsmerného priechodu dverami. Pokiaľ nie je použitá externá SLAVE čítačka, je možné využiť výstup...
Kód produktu: 2205-079 EAN: 8595584656306 Výrobca: SEBURY
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | bezdotyková čítačka |
| Čítací dosah | 2 - 6 cm |
| Výstupný formát Wiegand | 26 bit |
| Autorizácia | karta |
| Programovanie čítačky | pomocou IR klávesnice - súčasť dodávky |
| Karta | štandard EM 125 kHz, HID 125 kHz |
| Počet používateľov | max. 10000 |
| Inštalačný kód | áno, 1 |
| Napájanie | 12 V DC |
| Prúdový odber | max. 90 mA |
| Výstupný signál z čítačky | 1x FET tranzistor NC/NO |
| Max. zaťaženie výstupného relé | 12 V/3 A |
| Doba aktivácie relé | 0 - 99 sek. |
| Vstup | áno, 1 x dverový kontakt NC |
| Odchodové tlačidlo | áno |
| Poplachový výstup | áno, 1 x tranzistor 2 A |
| Čas poplachu | 0 - 3 minút |
| Tamper | áno, aktivácia bzučiaka, sirény, poplach |
| Optická signalizácia | LED diódy červená/zelená |
| Audio signalizácia | áno, bzučiak |
| Prevedenie | plast |
| Farba | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















