WM.6415.G - nástenný, zložený, 15U, 600 x 450, sklo
19“ nástenný dátový rozvádzač so sklenenými dverami, dodávaný v zmontovanom stave. Pevná konštrukcia, skelet z oceľového plechu, šedá prášková farba. Sklenené dvere umožňujú okamžitý prehľad o stave zariadenia vo vnútri...
Kód produktu: 2206-012 EAN: 8595584656313 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ rozvádzača | nástenný |
| Prevedenie | zložený |
| Farba | šedá, RAL7035 |
| Predné lišty | áno |
| Zadné lišty | áno |
| Počet pozícií U | 15U |
| Výška | 768 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Maximálne záťaž rozvádzača | 60 kg |
| Predné dvere | sklo, zámok |
| Odnímateľné bočnice | áno |
| Uzamykateľné bočnice | nutné doplniť zámok |
| Ventilácia | pasívne |
| Možnosť inštalácie ventilátora | áno, do vrchnej časti |
| Otvory pre vstup kabeláže | horná, spodná |
| Inštalácia rozvádzača | na stenu, postaviť |
| Zemniaci bod | áno |
| Šírka pre bočné uchytenie | 490 mm |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















