WM.6612.G - nástenný, zložený, 12U, 600 x 600, sklo
19“ nástenný dátový rozvádzač so sklenenými dverami, dodávaný v zmontovanom stave. Pevná zváraná konštrukcia, skelet z oceľového plechu, šedá prášková farba. Sklenené dvere umožňujú okamžitý prehľad o stave zariadenia vo...
Kód produktu: 2011-058 EAN: 8595584658416 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ rozvádzača | rozložený nástenný jednodielny |
| Prevedenie | montovaná konštrukcia, sklenené dvere so zámkom |
| Povrchová úprava | práškovo lakovaná oceľ s jemnou povrchovou úpravou |
| Výška | 12 U (1 U = 4,5 cm) |
| Predné lišty | 19”, posuvné lišty |
| Zadné lišty | 19”, posuvné lišty |
| Štandardná šírka | 600 mm |
| Štandardná hĺbka | 600 mm |
| Maximálna záťaž rozvádzača | 60 kg |
| Predné dvere | bezpečnostné sklo vrátane zámku a dvoch kľúčov |
| Uhol otvárania dverí | 180°, je možné zmeniť smer otvárania dverí |
| Bočné dvere | áno, odnímateľné |
| Ventilácia | systém pasívnej ventilácie v skelete rozvádzača |
| Monžnosť inštalácie ventilátora | áno, strešný priestor |
| Otvory pre vstup kabeláže | áno, strešný priestor a dno |
| Montáž | povrchová, montážna lišta, 4 otvory pre montáž |
| Zemniaci bod | áno |
| Montážna sada | súčasť dodávky |
| Farba | šedá |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















