WMP.6412.B - nástenný, zložený, 12U, 600 x 450, plech
19“ nástenný dátový rozvádzač s plechovými dverami, dodávaný v zmontovanom stave. Pevná zváraná konštrukcia, skelet z oceľového plechu, čierna prášková farba. Plné plechové dvere chránia zariadenie vo vnútri rozvádzača vo...
Kód produktu: 2206-057 EAN: 8595584660747 Výrobca: LAN-TEC
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ rozvádzača | nástenný rozvádzač |
| Prevedenie | zložený |
| Farba | čierna, RAL9004 |
| Predné lišty | áno |
| Zadné lišty | áno |
| Výška rozvádzača U | 12U |
| Výška | 635 mm |
| Hĺbka rozvádzača | 450 mm |
| Šírka rozvádzača | 600 mm |
| Maximálne záťaž rozvádzača | 60 kg |
| Predné dvere | plech, zámok |
| Odnímateľné bočnice | áno |
| Uzamykateľné bočnice | nutné doplniť zámok |
| Ventilácia | pasívne |
| Možnosť inštalácie ventilátora | áno, do vrchnej časti |
| Otvory pre vstup kabeláže | horná, spodná |
| Inštalácia rozvádzača | na stenu, postaviť |
| Zemniaci bod | áno |
| Šírka pre bočné uchytenie | 490 mm |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















